logo.jpg

ensalada.cz - digitální zamykání,
biometrické systémy, zamykání
kontrola přístupu

Rychlý kontakt

Ensalada s.r.o. 


telefon: +420 776 752 865
               +420 601 200 201

email:     info@ensalada.cz
                obchod@ensalada.cz

web:       www.ensalada.cz

O společnosti

Ensalada s.r.o.  zastupuje v České republice zahraniční firmu SimonsVoss.

V současné době představujeme a uvádíme na náš trh absolutní novinku – SYSTÉM 3060. Jedná se o digitální bezdrátový systém zamykání a kontrolu přístupu. Modulární design je nezávislý na typu a počtu dveří a umožňuje jednoduchou integraci. Základními produkty jsou digitální klíč - transpondér, digitální cylindrická vložka, řídící jednotka a PinCode klávesnice. Všechny výrobky jsou programovatelné, samostatně napájené a pracují na bezdrátovém principu pomocí radiového signálu.

Jen jediný transpondér stačí k ovládání všech systémů jako jsou dveře, vrata, závory, výtahy, aktivace alarmu atd. Nadčasovým řešením je digitální cylindrická vložka. Rozměry odpovídají standardům klasických cylindrických vložek, proto lze snadno provést výměnu. Navíc není potřeba žádná kabeláž. Vysoký standard digitální cylindrické vložky je garantován certifikáty VdS (Asociace německých pojišťoven) a BSI (Německý národní úřad pro bezpečnost a IT). Velmi elegantním řešením je PinCode klávesnice, která ve spojení s digitální cylindrickou vložkou umožňuje rychlou a jednoduchou instalaci. Používá 4 – 8 místný kód, napájení zajišťují dvě baterie s životností až 10 let a jedna záložní. Digitální řídící jednotka je pravděpodobně nejmenší a nejvýkonnější řízení přístupu na světě. Má funkce jako čtečka a přepínač. Je použitelná všude, kde je ovládání závislé na autorizaci a může být připojena na síť. V systému 3060 otevírá elektricky ovládané dveře, vrata, závory, spíná osvětlení, topné systémy, stroje a poplašné systémy.

Systém sjednocuje vše co je možné. Pomocí softwaru můžete z jednoho místa spravovat systém zamykání po celém světě. Identifikace v systému se provádí vysíláním a přijímáním nepřetržitě měnících se krypto kódů, to dělá zneužití téměř technicky nemožné. Bezpečnost, rychlost, flexibilita, dlouhá životnost, komfort a nízké provozní náklady to jsou přednosti SimonsVoss systému.


Články